Rychlé odesílání zásilek v Česku a na Slovensku 🚚             Nabízíme kvalitní řemeslné chilli omáčky 🔥             Největší výběr chilli omáček z Hot Ones show a Mr. Kubelík show na jednom místě 💥

Řemeslná, domácí, nebo ručně dělaná chilli omáčka.

Jsme dodavatelé řemeslných omáček, hlavně chilli omáček, které vyrábějí lidé, kterým na jejich produktech záleží a kteří své řemeslo milují.

Proto jsme se rozhodli, mimo jiné, spolupracovat s anglickou firmou Sauce Shop - těmi nejlpešími výrobci řemeslných omáček v Anglii. O jejich řemeslné výrobě omáček se můžete dočíst právě v tomto článku:

Nejvíce nám záleží na chuti. Nebudeme přidávat žádné zbytečné přísady, pokud nenabízejí nějaké chuťové výhody. Vyrábíme omáčky, které dodají vašemu jídlu šmrnc. Nepřebíjí chuť jídla, ale nejsou ani fádní. Naše omáčky neobsahují nic umělého... Většina omáček velkých průmyslových výrobců je děláno s umělými přísadami, ať už jde o zahušťovadla nebo zvýrazňovače chuti. A to není nic dobrého pro chuť, ani pro zdraví. Touto cestou my nejdeme.
Další věc, kterou bereme velice vážně, je fermentace chilli. Do našich pálivých chilli omáček používáme spoustu chilli, od ohnivých Habaneros po Scotch Bonnet až po Amarillo. Všechny fermentujeme. Mike (náš interní expert na chilli) je kontroluje během procesu zrání a zajišťuje, aby překypovaly co nejvíce chutí, než se z nich stane jedna z našich omáček. Big up Mike, chilli legenda.

Náš tým vaří všechny naše omáčky v otevřených nádobách. V roce 2014 Pam a James vařili v malém na pánvích ve své domácí kuchyni. 
Představte si to - bylo by docela složité zásobovat z domácí kuchyně řetězce jako Morrisons a Sainsbury's! Protože jsou nádoby otevřené, používáme k zahuštění odpařování (redukci). Doba vaření je delší a je potřeba mnohem více péče a pozornosti, ale chuť je o to zesílena na úroveň, kterou velcí průmyslový výrobci nedokážou napodobit. Přestože jsou naše nádoby na vaření větší než vybavení běžné kuchyňské desky, jsou v celkovém světě výroby omáček stále poměrně malé. Naše omáčky jsou vyráběny v malých sériích v naší centrále v Nottinghamu, o které se stará náš tým kuchařů. Malosériová výroba znamená, že všechny ingredience mohou krásně zazářit a nechat všechny chutě vyniknout.. Nic nemaskujeme. Ochutnejte je sami.

Spoustu řemeslných chilli omáček od firmy Sauce Shop můžete koupit a ochutnat na našem eshopu Saucy.cz. My rozhodně doporučujeme famózní Buffalo omáčku a Srirachu

Doporučené produkty7