Rychlé odesílání zásilek v Česku a na Slovensku 🚚             Nabízíme kvalitní řemeslné chilli omáčky 🔥             Největší výběr chilli omáček z Hot Ones show a Mr. Kubelík show na jednom místě 💥

Heatonist a Hot Ones show - ráj pro milovníky chilli omáček

Formát "Hot Ones" zahrnuje celebrity, které zpovídá Sean Evans, zatímco jedí sérii postupně pikantnějších kuřecích křidélek, které se naložili do těch nejlepších chilli omáček z USA. Show je známá svým jedinečným a poutavým stylem rozhovoru, stejně jako používáním pálivých omáček, které se pohybují od jemných až po extrémně pálivé. Úroveň pálivosti chilli omáček se měří pomocí Scovilleho stupnice, která kvantifikuje pikantnost chilli papriček a dalších pálivých jídel.

Heatonist je oficiálním dodavatelem pálivých omáčky pro „Hot Ones“ a vytváří výběr pálivých omáček pro každou sezónu Hot Ones show. Omáčky uvedené v pořadu jsou často exkluzivní nebo speciálně vytvořené pro "Hot Ones". Heatonist také prodává tyto pálivé omáčky na svých webových stránkách a umožňuje fanouškům zažít svoji Hot Ones show i doma.

Úspěch „Hot Ones“ přispěl k oblibě pálivých omáček a kořeněných jídel. V pořadu se objevilo široké spektrum osobností z různých oblastí, včetně hudby, sportu, filmu a televize. Kombinace zábavných rozhovorů a pikantních výzev udělala z „Hot Ones“ hit na YouTube, který každou epizodu přitahuje miliony diváků.

Na webu Heatonist.com seženete asi ten největší výběr chilli omáček na světě. Omáčky, které prodávají jsou od lokálních výrobců (USA) a jsou té nejvyšší kvality. Touto cestou chceme jít i my v Saucy. Vybíráme a nabízíme vám ty nejlepší chilli omáčky vyrobené v Česku a na Slovensku, ale i to nejlepší z Hot Ones show. U nás si vyberete omáčky všech pálivostí, stylů a chutí. 

Doporučené produkty3