Rychlé odesílání zásilek v Česku a na Slovensku 🚚             Nabízíme kvalitní řemeslné chilli omáčky 🔥             Největší výběr chilli omáček z Hot Ones show a Mr. Kubelík show na jednom místě 💥

Jak se vyrábějí Hot Ones omáčky?

V pořadu Heat Eaters navštívili farmu Eda Currieho aby všem ukázali, jak a kde se pěstují ty nejpálivější papričky na světě.

Pozor všichni milovnící pálivého – chvíle, na kterou jste čekali, je konečně tady! V této epizodě Heat Eaters se šéfkuchařka Esther Choi vydává na tolik očekávanou cestu dolů do Jižní Karolíny, aby navštívila legendárního pěstitele Hot Ones - Smokin' Eda Currieho. Od pěstování Carolina Reapers po nově korunovanou nejpálivější papričku na světě, Pepper X, spolu s přísně tajnými papričkami ve vývoji – tato epizoda nabízí komplexní pohled na to, co je potřeba k provozování úspěšné chilli farmy a na výrobu nejpálivějších omáček na světě. Dozvíte se o Edově 'Poli Snů (Field of Dreams)', kde je průkopníkem nových divokých druhů chilli papriček! Získejte exkluzivní prohlídku továrny, kde vznikají slavné chilli omáčky Hot Ones, včetně slavné "Last Dab"! A co je nejlepší, vyslechněte si z první ruky zprávy o tom, jaký Smokin' Ed opravdu je, od přátel a rodiny, kteří ho znají nejlépe!

Doporučené produkty3