Rychlé odesílání zásilek v Česku a na Slovensku 🚚             Nabízíme kvalitní řemeslné chilli omáčky 🔥             Největší výběr chilli omáček z Hot Ones show a Mr. Kubelík show na jednom místě 💥

Legendární omáčka Da Bomb Beyond Insanity

The biggest selling sauce of 2021! Da Bomb Beyond Insanity Hot Sauce! –  Blonde Chilli

Omáčka Da Bomb je jednou z nejznámějších a nejextrémnějších omáček na světě. Je známá pro svou mimořádně vysokou úroveň pálivosti a je oblíbená mezi nadšenci do pálivého jídla a pálivými soutěžemi.

Da Bomb - Beyond Insanity si také drží své čestné místo v sérii Hot Ones a je podávaná na křidýlku #8. Hosté této show mívají největší problém právě s touto omáčku.

Omáčka Da Bomb je vyrobena z Habanero a chipotle papriček. Její pálivost je obvykle měřena na Scovilleově stupnici, která udává množství kapsaicinu - látky odpovědné za pálivost papriček. Omáčka Da Bomb se často umisťuje na nejvyšších příčkách této stupnice, a to v rozmezí stovek tisíc až milionů jednotek Scovillea. To ji činí extrémně pálivou a vhodnou spíše pro zkušené milovníky pálivých jídel.

Da Bomb je často používána jako doplněk ke grilovanému masu, omáček do burgerů, jako přísada do marinád, nebo dokonce jen jako pikantní příloha k různým jídlům. Je známá svou intenzivní pálivostí, kterou někteří lidé mohou považovat za nesnesitelnou. Proto je důležité s omáčkou Da Bomb zacházet opatrně a vyzkoušet si ji v malém množství předtím, než ji přidáte do většího množství jídla.

Při používání omáčky Da Bomb je třeba být opatrný, abyste se vyhnuli kontaktu s očima nebo citlivými částmi těla, protože i kapka této omáčky může způsobit velké podráždění. Doporučujeme také mít po ruce mléko nebo jiné mléčné výrobky, které mohou pomoci zmírnit pocit pálení v ústech.

Celkově je omáčka Da Bomb známá svou extrémní pálivostí a je považována za výzvu pro ty, kteří si rádi vychutnávají pálivá jídla. Pamatujte však, že pokud nejste zvyklí na silnou pálivost, je lepší omáčku Da Bomb používat opatrně a postupně zvyšovat množství podle své tolerance.

Co vy, jste připraveni na výzvu a ochutnáte tohle peklo v lahvi? 

Doporučené produkty4