Rychlé odesílání zásilek v Česku a na Slovensku 🚚             Nabízíme kvalitní řemeslné chilli omáčky 🔥             Největší výběr chilli omáček z Hot Ones show a Mr. Kubelík show na jednom místě 💥

Nová série Hot Ones show je tady! Série 23

První série Hot Ones roku 2024 je tady. Je to už 23. série tohoto úspěšného pořadu a my v Saucy, vám přinášíme přehled všech  nových omáček, jaké se zde objeví.

1. Hot Ones Buffalo Hot Sauce - je to první Buffalo omáčka vyrobená přímo Hot Ones týmem. Kombinace kajenských papriček, destilovaného octa a pravého másla bez umělých dochucovadel je záruka kvality a chuti. Protože se v této show jí křidýlka, bylo hned všem jasné, že tam Buffalo omáčka nesmí chybět. Omáčka je inspirována klasickým receptem Buffalo sauce obohacena o zábavné čerstvé ingredience jako je celer, chipotle, melasa a uzená paprika. Díky již přidanému máslu a koření se může tahle Buffalo omáčka lít rovnou na hotová křídla. Není potřeba žádného dochucování.
Buffalo Hot Sauce | Hot Ones Hot Sauce

2. Sam Sa´House Smoky J Hot Sauce - Chef Sam je nováčkem v rodině Hot Ones. Svou omáčku s uzeným jalapenos na bílém dubu, agéve a s kmínem zdokanluje už celá léta. Omáčka má kouřovou chuť a je lehce nasládlá. Díky mírné pikantnosti jalapeno papriček se nemusíte bát, že to s ní nějak přeženete. Tahle omáčka se hodí úplně na všechno.
Smokey J Hot Sauce | Sam Sa'House

3. Funky´s Stellar Fuzz Hot Sauce - Další nováček v Hot Ones. Nejprve pikantní, poté nasládlá chuť této omáčky staví do kontrastu ovocnou chuť habanero papriček s dnes velice populárním česnekem. Chuť ještě doplňuje lehce nasládlý a kyselý jablečný ocet se zázvorem. Chuť je hezky vyvážená a hodí se na mořské plody stejně dobře, jako na všechno ostatní.
Stellar Fuzz Hot Sauce | Funky's

4. Hot Ones Los Calientes Verde - Sladká tečka s příjemným palem se skrývá pod omáčkou číslo 4. Los Calientes je inspirována Cali-Mex chutí. Kouřová chuť Serrano papriček a ovocnými Habanero, sladkým ovocem a tomatillo je dílem mistrů chilli omáček Hot Ones. Můžete ji dát na pizzu, tacos nebo křídla, prostě na všechno, co potřebuje trochu nakpnout.
Los Calientes Verde | Hot Ones Hot Sauce

5. Good Heat Queso SIN Queso Hot Sauce - Další nováček v Hot Ones show od Good Heat. Chef Maxim se rozhodl uvařit chilli omáčku napodobující pikantní, umami chuť s queso (queso je kozí sýr), ale bez sýra! Omáčka je veganská a po letech testování ji Maxim dovedl k dokonalosti. Tajemstvím chuti jsou umami kvasnice, které napodobují chuť veganským sýrovým produktům a jsou také plné vitamínů B. Je to naprosto jedinečná omáčka, kterou musíte zkusit.
Queso SIN Queso Hot Sauce | Good Heat

6. Cantina Royal Morita Bourbon Maple Hot Sauce - Omáčka od Cantina Royal nebyla v Hot Ones od 15. sezóny. Nyní jsou zpět s omáčkou obasující moita (sušené jalapeno), whisky, javorový sirup a Carolina Reaper. Omáčka není přeslazená a narůstající pal Carolina Reaper oslový každého chilli žrouta.
Morita Bourbon Maple Reaper | Cantina Royal

7. La Pimenterie Forbidden Fruit Hot Sauce - Výrobce La Pimenterie můžete znát z 21. série Hot Ones. Jsou zpět se super paprikovou omáčkou se směsí chilli papriček, kterou před uvedením na trh dlouhé měsíce fermentovali. Je pálivá, všestranná a má překvapivě složitou chuť na to, jak je jednoduchá. 
Forbidden Fruit Hot Sauce | La Pimenterie

8. Da Bomb Beyond Insanity - stálice na křidýlku č. 8 vám nemusíme dlouhosáhle představovat. Je to omáčka, která odpálí každého hosta. Ochutnejte ji i vy, je k zakoupení zde na našem e-shopu.
Da Bomb Beyond Insanity 120ml

9. Chile Monoloco MataSanos Hot Sauce - Chile Monoloco bylo v Hot Ones ve 12. sérii. Teď je zpět se svojí omáčkou s ovocnou chutí, Carolina Reaper, slunečnicovým olejem, citronem a octem. Jedením této omáčky si zahráváte se zdravým rozumem. Už podle vůně poznáte, že je strašně pálivá.
MataSanos Hot Sauce | Chile Monoloco

10. Hot Ones The Last Dab: Xperience - Nejpálivější omáčka v Hot Ones. Je vyrobená z Pepper X - nové nejpálivější papričky na světě. Omáčka je vyrobena z více než 91% Pepper X a pokračuje v tradici od roku 2017, kdy byla jediná omáčka na světě z Pepper X vyrobená právě pro Hot Ones jako Last Dab.
The Last Dab: Xperience | Hot Ones Hot Sauce