Rychlé odesílání zásilek v Česku a na Slovensku 🚚             Nabízíme kvalitní řemeslné chilli omáčky 🔥             Největší výběr chilli omáček z Hot Ones show a Mr. Kubelík show na jednom místě 💥

Chilli omáčka Secret Aardvark Habanero

Secret Aardvark Habanero je oblíbená pálivá omáčka známá pro svou jedinečnou chuť a pal. Vyrábí ho Secret Aardvark Trading Co., společnost se sídlem v Portlandu v Oregonu. Omáčka je pojmenována po mravenečníkovi (aardvark), nočním savci původem z Afriky, známém pro svůj dlouhý čenich a jazyk.

Secret Aardvark Habanero omáčka se vyrábí především z papriček habanero, které jsou známé pro svou ovocnou chuť a intenzivní pálivost. Omáčka však není přehnaně pikantní a má dobře vyvážený chuťový profil. Kromě papriček habanero omáčka obsahuje také ocet, pečená rajčata, mrkev, hořčici, cibuli a různé koření a bylinky. Tato kombinace ingrediencí ji dodává jedinečnou a všestrannou chuť.

Chilli omáčka si získala věrné příznivce díky své všestrannosti a schopnosti doplnit širokou škálu jídel. Její chuť je často popisována jako pálivá, lehce nasládlá a pikantní, s mírnou úrovní pálivosti. Dodává pikantní šmrnc tacos, burritos, hamburgerům, vejcím, sendvičům, pizze a dalším. Někteří fanoušci si ji dokonce dávají jako omáčku na hranolky nebo chipsy.

Secret Aardvark Habanero omáčka má výraznou etiketu s ilustrací mravenečníka se slunečními brýlemi a cylindrem. Získala si oblibu nejen pro svou chuť, ale také pro svérázné logo a branding.

Celkově je Secret Aardvark Habanero milována milovníky pálivých omáček, kteří oceňují její jedinečný chuťový profil, mírnou úroveň pálivosti a všestrannost v různých pokrmech. Stala se základem mnoha kuchyní a je často chválena pro svou schopnost zvýraznit chuť různých potravin.

Tuto Chilli omáčku vřele doporučujeme! Můžete si ji zakoupit u nás na eshopu na www.saucy.cz

Doporučené produkty3