Rychlé odesílání zásilek v Česku a na Slovensku 🚚             Nabízíme kvalitní řemeslné chilli omáčky 🔥             Největší výběr chilli omáček z Hot Ones show a Mr. Kubelík show na jednom místě 💥

Světově proslulá chilli omáčka Dirty Dick´s with tropical twist

Dirty Dick's Hot Sauce je velice oblíbená značka známá svými jedinečnými a chutnými druhy pálivých omáček. Založil ji Richard Westhaver, který si díky svému zvyku totálně zašpinit celou kuchyni vysloužil přezdívku „Dirty Dick“.

Dirty Dick's Hot Sauce sídlí v americkém Vermontu a oblibu si získala pro své kvalitní suroviny a výraznou chuť. Značka se zavázala používat přírodní ingredience bez jakýchkoli konzervantů nebo umělých přísad. Omáčky jsou vyráběny v malých dávkách (small batch), aby byla zajištěna kvalita a konzistence chuti.

Jednou z nejznámějších nabídek pálivé omáčky Dirty Dick je „Dirty Dick's Hot Pepper Hot Sauce With Tropical Twist“, která obsahuje kombinaci papriček habanero, tropického ovoce a koření. Omáčka má sladký a kořeněný chuťový profil s tóny manga, ananasu, banánu a koření, jako je skořice a hřebíček. Nabízí jedinečnou rovnováhu pálivosti a sladkosti, což z ní dělá lahodnou chilli omáčku, kterou můžete dát na co vás jen napadne.

Dirty Dick's Hot Sauce si získala věrné příznivce mezi nadšenci do chilli omáček a milovníky jídla, kteří hledají něco, co přesahuje tradiční pal a nudu. Jejich omáčky získaly řadu ocenění za svou jedinečnou chuť a kvalitu. Omáčku můžete samozřejmě koupit u nás na www.saucy.cz! 

Doporučené produkty5