Rychlé odesílání zásilek v Česku a na Slovensku 🚚             Nabízíme kvalitní řemeslné chilli omáčky 🔥             Největší výběr chilli omáček z Hot Ones show a Mr. Kubelík show na jednom místě 💥

Udělejte si vlastní challenge v pojídání chilli omáček.

Počet omáček
Než začnete, je základ vědět kolik omáček potřebujete. No, to závisí na tom, jak dlouho chcete, aby vaše challenge trvala a jak velké to celé chcete udělat. Nejslavnější show v pojídaní pálivého je samozřejmě Hot Ones a potom v Česku a na Slovensku Mr. Kubelík Show. V Hot Ones mají 10 omáček a Mr. Kubelík má 6 chodů. Záleží na vás, ale určitě doporučujeme alespoď 5 druhů omáček. Pálivost se tak lépe nashromáždí a užijete si více zábavy.

Od nejmíň pálivé po nejpálivější
Je samozřejmé, že omáčky mají jít postupně za sebou. Začněte hezky a mírně a postupně zvyšujte pálivost, dokud se lidé nezačnou červenat. Zkuste ale překvapit a dejte po 2 jemných omáčkách něco ostřejšího. 

Překvapení na začátek
Když už mluvíme o tom překvapení, určitě po něm budou následovat velmi vtipné scény. Účastníci budou překvapeni velkým palem, který po mírných omáčkách 1 a 2 nečekali a třeba se vám už povede někoho vyřadit. Dobrý důvod, proč si hned z těch prvních odpadlíků udělat legraci, že nic nevydrží (samozřejmě s respektem).

Nenechávejte nejpálivější na konec
"No, ale tahle ochutnávka by měla stoupat postupně ne?" Ano, to je pravda, ale i tak si myslíme, že je lepší podávat to nejpálivější třeba na předposledním místě. Podívejme se na příklad na Hot Ones, kde dali Da Bomb Beyond Insanity na 8. příčku z 10, přestože jde o podle všech účastníků o nejpálivější omáčku v pořadu.

Jak připravit křidélka
Podle nás, jsou křídla nejlepším způsebem, jak takovou challenge udělat. Jaký je ale nejlepší způsobna jejich přípravu? Aby bylo na každém křídle přibližně stejné množství pálivé omáčky, vložte pečená (nebo smažená) kuřecí křídla do velké teplé mísy. Pak polijte křídla pálivou omáčkou a dejte na mísu talíř nebo poklici. Teď miskou trochu zatřeste, aby se křídla důkladně promíchala s omáčkou. Tento postup budete opakovat u každé omáčky. Omáčka se tak rovnoměrně dostane na každé křídlo a nebudete spotřebovávat takové množství omáček, jako kdybyste potírali každé křídlo zvlášť.
Další možnost je koupit si křídla ve vaší oblíbené hospodě nabo KFC.

S těmito tipy byste měli být připraveni dát dohromady nezapomenutelnou výzvu s pálivými omáčkami. Zkuste naši výhodnou sadu 6 omáček z Hot Ones show, která je na tuto výzvu jako dělaná.

Doporučené produkty4