Rychlé odesílání zásilek v Česku a na Slovensku 🚚             Nabízíme kvalitní řemeslné chilli omáčky 🔥             Největší výběr chilli omáček z Hot Ones show a Mr. Kubelík show na jednom místě 💥

Secret Aardvark

Secret Aardvark Trading Co. vzniklo v roce 2004 v U.S.A. v Portlandu a založil ho Scott Moritz. Z domáci kuchyně a prodeji na farmářských trzích se dostali do více než 1000 obchodů po celém světě. Úspěch jejich omáček podtrhuje fakt, že se jedná o jednu z nejoblíbenějších chilli omáček v Americe. Omáčky se dostaly například i do Hot Ones show, kde sklízejí velký úspěch. Oblíbené jsou ale především proto, že je můžete použít úplně na všechno a každé jídlo vám krásně vylepší. O tom ví své i Jimmy Fallon, který se zmiňuje o jejich Habanero omáčce ve své show.

Bohužel nás Scott opustil v roce 2009, kdy zemřel na rakovinu slinivky břišní. Jeho odkaz je ale právě v jeho omáčkách a stará se o něj jeho žena Stacy, která celou firmu převzala a pokračuje tak ve výrobě těchto legendárních omáček.

Secret Aardvark Habanero chilli omáčka 238ml

Secret Aardvark Habanero chilli omáčka 238ml

Počet hvězdiček je 2 z 5
Skladem
275 Kč
🔥 Pálivost 3/5
🌎 Země původu USA
🍗 Hot Ones #3
Nejoblíbenější Americká chilli omáčka, která se stala legendou. Vyvážená pálivost s výbornou rajčatovou chutí se hodí úplně na všechno.