Rychlé odesílání zásilek v Česku a na Slovensku 🚚             Nabízíme kvalitní řemeslné chilli omáčky 🔥             Největší výběr chilli omáček z Hot Ones show a Mr. Kubelík show na jednom místě 💥

Chilli omáčky Mr. Kubelíka. - Nejoblíbenější chilli omáčky

 Co tě sere? Je jedna z otázek Mr. Kubelíka na které se ptá svých hostů, při pojídání pekelně ostrých pokrmů. Jedná se o sérii rozhovorů se zajímavými hosty na způsob Hot Ones show. Omáčky, které hosté na svých pokrmech mají vyrábí Zach´s pesto & chilli a můžete je samozřejmě najít i v naší nabídce. 

Mr. Kubelík show je nejpálivější show v česku. Spadá pod internetovou televizi V.O.X. TV, kde můžete najít další zajímavé pořady. Petr Kubelík je jako moderátor příjemný a přímočarý. Hostům nic nedaruje a i proto je tento pořad tak oblíbený. Pořadí pálivosti pokrmů se zvyšuje od nejméně pálivé až po nejpálivější, stejně jako v Hot Ones. Zde ale hosté dostanou ke konci rozhovoru na výběr, zda se chtějí zapsat do "Síně slávy". Pokud ano, musí si vybrat jednu ze tři papriček, které jim pan Kubelík přichystal ve sklenici a z té sníst aspoň půlku. Jedná se o výběr ze super hotů, takže host nemá šanci pálivému peklu uniknout.

Všechny Kubelíkovi díly najdete zde.