Rychlé odesílání zásilek v Česku a na Slovensku 🚚             Nabízíme kvalitní řemeslné chilli omáčky 🔥             Největší výběr chilli omáček z Hot Ones show a Mr. Kubelík show na jednom místě 💥

Vítejte ve světě chilli omáček.

Vítejte v Saucy, na českém eshopu zaměřeném na řemeslně vyráběné pálivé chilli omáčky. Jsme nadšení, že vám přinášíme jedinečnou a vzrušující řadu chilli omáček, které dodají každému jídlu skvělou chuť a pálivost.

Náš příběh
Náš e-shop Saucy, založen s láskou ke všemu pikantnímu, začal svou cestu v roce 2023. Poháněni touhou prozkoumat rozmanitý svět pálivých omáček, jsme se rozhodli vytvořit kolekci omáček světového formátu, kde vybíráme pouze řemeslné výrobce chilli omáček. Naším posláním je naučit lidi konzumovat kvalitní chilli omáčky, které jsou vařeny s péčí a kreativitou od lidí, kteří si dávají záležet na každé lahvičce.
STOP průmyslovým omáčkám ze supermarketů!

Ručně vyráběná dokonalost
To, co odlišuje výrobce našich pálivých omáček, je oddanost řemeslnému zpracování. Každá lahvička je výsledkem pečlivého míchání a testování pro dosažení dokonalé rovnováhy pálivosti a chuti (někdy je té pálivosti schválně víc, na to pozor). Odebíráme pouze ty nejkvalitnější omáčky, abychom zajistili, že každá kapka těchto chilli omáček dodá chuť, která přetrvá.

Chutné dobrodružství
V Saucy máme takovou filozofii, že chilli omáčka není jen koření pro přidání pálivosti; je to dobrodružství a objevování chutných kombinací, které by vás normálně ani nenapadly. Ať už jste milovníkem chilli omáček nebo zatím jen zvědavým nováčkem, naše kolekce omáček uspokojí všechny mlsné jazýčky. Od jemných a lehce pálivých až po extrémně pálivé. Máme pro každého něco.

„Hot Ones“

Jako fanoušci oblíbeného pořadu „Hot Ones“ čerpáme inspiraci z jejich závazku nabízet to nejlepší z pálivých chilli omáček. Naše kolekce obsahuje omáčky představené v Hot Ones show, což vám umožní ochutnat stejné omáčky jako vaše oblíbené celebrity a nadšenci pálivých omáček.

“Mr. Kubelík”

Stejně jako Hot Ones s nadšením sledujeme českou show Mr. Kubelíka. Zajímaví hosté s nevybíravým moderátorem jsou stejně žhavé téma, jako omáčky, které jim podávají. Ty vaří firma ZACH’S PESTO & CHILLI S.R.O., která stejně jako ostatní omáčky, které nabízíme vyrábí v malosériovém množství a nabízí tak to nejlepší z české chilli scény co můžete ochutnat.

Náš závazek ke kvalitě
Kvalita je srdcem všeho, co děláme. Od výrobců, které vybíráme, až po ingredience, které používají. Nabízené pálivé omáčky jsou vyráběny v malých sériích, aby byly zachovány nejvyšší standardy kvality a čerstvosti.

Vydejte se s námi na ohnivou cestu do světa chilli omáček
Saucy je více než e-shop; je to komunita nadšenců do chilli omáček. Vydejte se s námi na cestu plnou chutí a pálivosti, prozkoumejte nové chuťové obzory a objevte radost z toho, že můžete dodat pikantní šmrnc svým jídlům.

Děkujeme, že jste si vybrali Saucy jako společníka za ohnivě pálivým dobrodružstvím do světa chilli omáček. Těšíme se, že budeme součástí vašich pikantních dobrodružství!