Rychlé odesílání zásilek v Česku a na Slovensku 🚚             Nabízíme kvalitní řemeslné chilli omáčky 🔥             Největší výběr chilli omáček z Hot Ones show a Mr. Kubelík show na jednom místě 💥

Berlin Brennt Hot Curry chilli omáčka 100ml

185 Kč 1 850 Kč/l
Skladem
ks
Crazy Bastard Sauce

Unavuje vás tolik jako nás ochucený kari kečup, který totálně zabije chuť bavorské klobásky? S touhle omáčkou si uděláte ten nejlepší Currywurst, jaký jste jedli. Skvěle se taky hodí do sendvičů a ke grilovanému masu. Více

Jedná se o první z nové řady a stylu omáček od CBS (Crazy Bastard Sauce) s názvem Berlin Brennt, představující pravé chutě Berlína. Tahle pálivá kari omáčka je inspirována ikonickým berlínským streetfoodem Currywurst. Je opravdu pálivá, neklade tolik důraz na chilli jako u jiných CBS omáček, ale na souhru mezi pálivostí a chutí a na to, jak je tato chuť inspirována kulinářskou identitou města, ve kterém byla vyrobena.
Samozřejmě se skvěle hodí ke Currywurstu, ale i k dalšímu grilovanému masu a zelenině. Touhle pálivou omáčkou lze vylepšit rýžové pokrmy a dušená masa.. Zkuste ji na hamburgery a sendviče s bílým sýrem nebo uzeniny.

Pálivost (předpokládaná): 40,000 SHU

Složení: Ocet (bílé víno a balsamico), zázvor, rajčatový protlak, ananas, cibule, Bhut Jolokia, kari koření, hnědý cukr, hořčice, paprika, pepř, sůl.

Před použitím protřepejte a po otevření chlaďte.

Parametry
🔥 Pálivost 3/5
🌎 Země původu Německo
🌶️ Papričky Bhut Jolokia / Ghost pepper