Rychlé odesílání zásilek v Česku a na Slovensku 🚚             Nabízíme kvalitní řemeslné chilli omáčky 🔥             Největší výběr chilli omáček z Hot Ones show a Mr. Kubelík show na jednom místě 💥

Cowtown Kansas City BBQ Grilovací omáčka 510g

Cowtown Kansas City BBQ Grilovací omáčka 510g


Cowtown Barbecue Products

NEJLEPŠÍ BBQ OMÁČKA NA PLANETĚ! Tento titul byl této grilovací omáčce udělen v roce 2001 na American Royal Barbecue Contest a porazil stovky dalších grilovacích omáček z celého světa. Více

295 Kč
Skladem
ks
Cowtown Barbecue Products

NEJLEPŠÍ BBQ OMÁČKA NA PLANETĚ! Tento titul byl této grilovací omáčce udělen v roce 2001 na American Royal Barbecue Contest a porazil stovky dalších grilovacích omáček z celého světa. Více

Cowtown Kansas City BBQ omáčka je skvělou volbou pro každého, kdo touží po autentické chuti Kansas City barbecue. Tato grilovací omáčka přináší do každého sousta bohatou a přesto vyváženou kombinaci sladkosti, kouřových tónů a pikantních koření, které jsou typické pro toto regionální grilování.

První věc, která vás okouzlí při otevření lahve, je intenzivní aroma směsi kvalitních ingrediencí. Cowtown Kansas City BBQ omáčka je vyrobena z nejlepších surovin a to se také odráží v její chuti. Bez ohledu na to, zda ji použijete jako glazuru na grilované maso, dip na hranolky nebo marinádu na kuřecí křídla, tato omáčka dodá každému pokrmu autentickou chuť Kansas City barbecue.

Jednou z největších výhod Cowtown Kansas City BBQ omáčky je její všestrannost. Je ideálním společníkem nejen pro hovězí maso, vepřové a kuřecí, ale také pro ryby, zeleninu a dokonce i tofu. Je to skvělá omáčka pro každou příležitost, ať už grilujete na zahradě s přáteli nebo si dáváte rychlý oběd v kuchyni.

Další lákadlo této omáčky je, že je vyrobena bez umělých barviv a konzervantů. To znamená, že ji můžete jíst s klidným svědomím, aniž byste museli zpochybňovat kvalitu surovin.

Celkově lze říci, že Cowtown Kansas City BBQ Sauce je skvělou volbou pro každého, kdo si chce vychutnat autentickou chuť Kansas City barbecue. Je to omáčka, která dokáže zvýraznit chuť každého pokrmu a dodat mu grilovací atmosféru z Kansas City. Pokud hledáte BBQ omáčku, která dodá vašemu jídlu skvělou chuť a vám přinese radost z grilováni, nemůžete tuto omáčku vynechat.

Složení: Rajčatový protlak (voda, rajčatový protlak), hnědý cukr, destilovaný ocet, cukr, melasa, přírodní kouřové aroma, extrakt z tamarindu, sušený česnek a cibule, sůl, koření (včetně papriky, celerových semínek, chilli papriček a hořčičné mouky)

INFORMACE O SKLADOVÁNÍ
Skladujte na chladném suchém místě, po otevření uchovávejte v chladničce. Před použitím dobře protřepejte.

Parametry
🌎 Země původu USA