Rychlé odesílání zásilek v Česku a na Slovensku 🚚             Nabízíme kvalitní řemeslné chilli omáčky 🔥             Největší výběr chilli omáček z Hot Ones show a Mr. Kubelík show na jednom místě 💥

Crazy Bastard Sada Nejpálivějších Chilli Omáček

Původní cena 555 Kč. Ušetříte 4% (20 Kč) 535 Kč 1 783,33 Kč/l
Skladem
ks
Crazy Bastard Sauce

Sada nejpálivějších chilli omáček od Crazy Bastard Sauce za výhodnou cenu a ještě v pěkné krabičce! Ideální dárek pro milovníky velice pálivých omáček. Více

Tento set obsahuje 3 velice pálivé a vymazlené chilli omáčky pod Crazy Bastard Sauce. Najdete zde pálivou omáčku s Bhut Jolokia (Ghost pepper), Trinidad Moruga Scorpion a Carolina Reaper. Každá omáčka má k sobě skvěle padnoucí přísady, kde ochutnáte například borůvky nebo klementinky. Omáčky jsou velicé dobré chuťově a palem překvapí i zkušeného chilli žrouta.

Set obsahuje tyto chilli omáčky:
Crazy Bastard Sauce - Ghost Pepper & Mango 100ml: Kmín a Ghost Pepper řadí tuhle omáčku do indického stylu. Přidáním manga a jablek dostala omáčka super svěží šmrnc. 
Crazy Bastard Sauce - Trinidad Scorpion & Clementine 100ml: The slow burner! Nejdříve ucítíte svěží citrusovou chuť klementinek a limetky, poté začne pomalu, ale jistě nabíhat pal Trinidad Scorpion Moruga. Omáčka je pro milovníky hodně pálivých omáček!
Crazy Bastard Sauce - Carolina Reaper & Blueberry 100ml: Jako první nastupují chutě kombinace borůvek a sladkých jablek, poté přichází pal Caroliny Reaper. Omáčka se skvěle hodí ke grilovaným věcem. Pozor - tato chilli omáčka je EXTRÉMNĚ Pálivá!

Před použitím protřepejte a po otevření chlaďte.

Parametry
🔥 Pálivost 4/5, 5/5
🌎 Země původu Německo
🌶️ Papričky Bhut Jolokia / Ghost pepper, Trinidad Scorpion, Carolina Reaper