Rychlé odesílání zásilek v Česku a na Slovensku 🚚             Nabízíme kvalitní řemeslné chilli omáčky 🔥             Největší výběr chilli omáček z Hot Ones show a Mr. Kubelík show na jednom místě 💥

Elijah´s Xtreme Nejpálivější sada chilli omáček

Novinka
Původní cena 925 Kč. Ušetříte 3% (30 Kč) 895 Kč 2 015,76 Kč/l
Skladem
ks
Elijah’s Xtreme

Super pálivá sada řemeslně vyrobených chilli omáček Elijah´s Xtreme vyladěných k dokonalosti s použitím 3 nejpálivějších chilli papriček na světě ve 3 oceněných pálivých omáčkách! Více

Nejpálivější sada chilli omáček Elijah´s Xtreme je skvělým dárkem nebo doplňkem vaší sbírky pálivých omáček. Rozpalte své chuťové pohárky tímto lahodným balíčkem pálivých omáček!

Pokud jste fanouškem extrémně pálivých omáček, pak je Nejpálivější sada chilli omáček Elijah´s Xtreme přesně to, co potřebujete. Tento balíček tří různých chilli omáček nabízí jedinečný zážitek, který potěší všechny milovníky chilli. Každá omáčka v tomto balíčku přináší něco zvláštního – od extrémní pálivosti až po bohatou a komplexní chuť.

Nejpálivější sada chilli omáček Elijah´s Xtreme obsahuje:

Elijah's Xtreme Regret je chilli omáčka, která si získala pověst jedné z nejpálivějších omáček na trhu. Vyrobena z kombinace dvou extrémně pálivých papriček – Carolina Reaper a Trinidad Scorpion – je tato omáčka opravdovou výzvou pro každého milovníka pálivého. Pokud hledáte omáčku, která vás opravdu překvapí svou intenzitou a chutí, Elijah's Xtreme Regret je ta pravá volba. Pyšní se cca 800 000 SHU. Tahle extrémně pálivá chilli omáčka je složená z 50% chilli papriček Carolina Reaper a Trinidad Scorpion, česneku a citronové šťávy. 

Elijah’s Xtreme Reaper Sauce je řemeslná pálivá omáčka, která probudí vaše chuťové buňky. Tahle omáčka kombinuje sladkost černých třešní a brusinek s pikantností Carolina Reaper. Dotek kentucky bourbonu a vanilky mu dodává jedinečnou, komplexní chuť, která je sladko-pálivá. Pokud jde o nás, je to nejlepší volba ke grilování, zvláště pokud máte rádi silné kopance od chilli. Pyšní se cca 350 000 SHU. Je to nejoceňovanější chilli omáčka s Carolina Reaper na trhu. Má sladkou ovocnou chuť s nádechem bourbonu, vanilky a vyšším pale Carolina Reaper.

Elijah's Xtreme Ghost Pepper Hot Sauce je prostě skvělá! Není divu! Když vidíte, že první dvě ingredience jsou Ghost Pepper & Habanero’s. Není to však jen pálivost, co ochutnáváte, protože s přísadami jako maracuja, pečený česnek, rajče a cibule, se z toho nakonec stala krásně vyvážená pálivá omáčka. Pikantní, ovocná, kyselá a trocha cukru dokonce přidává příjemný sladký okraj. Díky tomu je tato chilli omáčka velmi univerzální, takže ji dejte na cokoli, přiejte si pořádnou dávku extra pálivosti! Pyšní se cca 450 000 SHU. Tahle pálivá omáčka má dokonalou rovnováhu chutí a pálí přesně tak, abyste se zapotily, ale nezkazila vám celý den.

Před použitím protřepejte a po otevření uchovávejte v chladu.

Parametry
🔥 Pálivost 4/5, 5/5
🌎 Země původu USA
🌶️ Papričky Bhut Jolokia / Ghost pepper, Trinidad Scorpion, Carolina Reaper
Scovilleho stupnice 800 000 SHU, 350 000 SHU, 450 000 SHU