Rychlé odesílání zásilek v Česku a na Slovensku 🚚             Nabízíme kvalitní řemeslné chilli omáčky 🔥             Největší výběr chilli omáček z Hot Ones show a Mr. Kubelík show na jednom místě 💥

Hot Ones chilli omáčky Extreme Hot Trio pack

Hot Ones chilli omáčky Extreme Hot Trio pack


Sada tří extrémně pálivých chilli omáček z Hot Ones show. Nejlepší dárek pro vyznavače extrémní pálivosti. Více

Výrobce: Saucy Pack

Původní cena 1 025 Kč. Ušetříte 3% (30 Kč) 995 Kč
Skladem
ks

Sada tří extrémně pálivých chilli omáček z Hot Ones show. Nejlepší dárek pro vyznavače extrémní pálivosti. Více

Výrobce: Saucy Pack

Tahla extrémně pálivá sada chilli omáček z Hot Ones show je opravdu jen pro ty nejotrlejší chilli maniaky. Najdete v ní legendární chilli omáčku Da Bomb Beyond Insanity, která je už od druhé série Hot Ones na křidýlku #8, ale i přesto s ní mají hosté největší přoblém. Další 2 omáčky Scorpion Disco a Ashes 2 Ashes byly na křidýlku #9, tedy na nejvyšší příčce, kam se můžou dostat omáčky jiných výrobců, než Heatonist distribuce (oficiální Hot Ones omáčky - Last Dab). Skládají se z mixu extra pálivých chilli omáček.
Tyto chilli omáčky jsou opravdu extrémně pálivé! Zacházejte s nimi opatrně.

Sada obsahuje:
Da Bomb Beyond Insanity - Proslulá omáčka z HOT ONES odděluje zrna od plev. Extrémně pálí a je to tak jedna z nejpálivějších omáček, které nabízíme. Stačí opravdu jen kapka a věci začnou lítat do vzduchu.

Karma Sauce Ashes 2 Ashes - Nejpálivější přírodní chilli omáčka na trhu. Tou klidně může být Karma Ashes 2 Ashes. Podle našich zkušeností a testování jím opravdu je. Papričky 7 Pot Primo vás rozpálí do ruda a otestuje co všechno vydržíte.

Karma Sauce Scorpion Disco - Zažijte Horečku sobotní noci! Scorpion Disco je mnohem víc než zařízení na mučení lidí. Ve skutečnosti, pouhý měsíc poté, co Sean Evans poprvé odhalil tuto omáčku v Hot Ones show se vrátila z Fiery Food Challenge 2021 s 1. místem Golden Chile v kategorii Ghost Pepper Sauce.

Parametry
🔥 Pálivost 5/5, 5+/5
🌎 Země původu USA
🌶️ Papričky Chipotle, Habanero, Bhut Jolokia / Ghost pepper, 7 pot, Trinidad Scorpion, Extra hot mix
🍗 Hot Ones #8, #9