Rychlé odesílání zásilek v Česku a na Slovensku 🚚             Nabízíme kvalitní řemeslné chilli omáčky 🔥             Největší výběr chilli omáček z Hot Ones show a Mr. Kubelík show na jednom místě 💥

Hot Ones Sada Chilli Omáček Six Pack

Původní cena 1 680 Kč. Ušetříte 3% (50 Kč) 1 630 Kč
Skladem
ks

Česnek uzený na cedrovém dřevě od Dawsons, tropická smršť chutí od Dirty Dicka, umami chuť v Cosmic Disco nebo super pálivá omáčka Burn After Eating a další... Tohle je mix omáček, po kterém blázní každý chilli maniak. Více

Výrobce: Saucy Pack

Tuhle six-pack sadu chilli omáček, které se objevily v Hot Ones show si určitě zamilujete. Čeká na vás celé spektrum chutí a pálivosti. Česnek uzený na cedrovém dřevě od Dawsons, tropická smršť chutí od Dirty Dicka, umami chuť v Cosmic Disco nebo super pálivá omáčka Burn After Eating a další... Tohle je mix omáček, po kterém blázní každý chilli maniak.

Pack obsahuje tyto omáčky:
Dawson´s - Cedar Smoke Garlic 155ml - Bohatá, středně pálivá s nádherným dřevitým povrchem. Tato omáčka je jediná svého druhu. Tu si nemůžete nechat ujít!
Piko Peppers - Piko Riko 148ml - Voní jako pizza, je v ní pivo a patří do TOP 5 nejlepších chilli omáček Hot Ones podle moderátora Seana Evanse. Piko Riko je povedená omáčka ve stylu piri piri.
Queen Majesty - Red Habanero & Black Coffee 147ml - Perfektní omáčka pro vyznavače dokonalé a zajímavé chuti. Kávový ocet dodává omáčce pěknou tmavou barvu, která ladí s intenzivní chuti červeného habanera.
Secret Aardvark - Habanero Hot Sauce 238ml - Nejoblíbenější Americká chilli omáčka, která se stala legendou. Vyvážená pálivost s výbornou rajčatovou chutí se hodí úplně na všechno.
Karma Sauce - Cosmic Disco 148ml - Umami a mix super pálivých chilli papriček na vás čeká uvnitř této kosmické lahvičky. Omáčka vznikla jadernou fúzí omáček Cosmic Dumpling a Scorpion Disco, jehož výsledkem je meziplanetární supernova pekelné pálivosti s příchutí umami.
Karma Sauce - Scorpion Disco 148ml - Zažijte Horečku sobotní noci! Scorpion Disco je mnohem víc než zařízení na mučení lidí. Ve skutečnosti, pouhý měsíc poté, co Sean Evans poprvé odhalil tuto omáčku v Hot Ones show se vrátila z Fiery Food Challenge 2021 s 1. místem Golden Chile v kategorii Ghost Pepper Sauce.

Parametry
🔥 Pálivost 2/5, 3/5, 4/5, 5/5
🌎 Země původu USA
🍗 Hot Ones #2, #3, #4, #7, #9