Rychlé odesílání zásilek v Česku a na Slovensku 🚚             Nabízíme kvalitní řemeslné chilli omáčky 🔥             Největší výběr chilli omáček z Hot Ones show a Mr. Kubelík show na jednom místě 💥

BBQ omáčky Trio pack

BBQ omáčky Trio pack


Ideální kombinace omáček ke grilování. Můžete je použít buď jako přílohu nebo je můžete přidat do svých receptů. Více

Výrobce: Saucy Pack

Původní cena 725 Kč. Ušetříte 3% (20 Kč) 705 Kč
Skladem
ks

Ideální kombinace omáček ke grilování. Můžete je použít buď jako přílohu nebo je můžete přidat do svých receptů. Více

Výrobce: Saucy Pack

BBQ Trio pack vás provede rozmanitými chutěmi omáček, které jsme pro vás vybrali jako ideální přílohu ke grilování. Ochutnáte nejlepší Buffalo omáčku na trhu, která se krásně hodí ke kuřecímu, vyladěnou pálivou omáčku s pečenými rajčaty Secret Aardvark a slaďoučkou medovou BBQ omáčku, která je lehce pálivá a bude si jí tak moct dopřát opravdu každý.

Pack obsahuje tyto omáčky:
Sauce Shop - Buffalo Hot Sauce 160ml - Nejlepší Buffalo omáčka na trhu, alespoň podle nás. Krásně vyladěná chuť Jalapeno papriček a jejich pálivosti se hodí na všechno. Ideální na kuře nebo křidýlka. Doporučujeme!

Secret Aardvark - Habanero Hot Sauce 238ml - Nejoblíbenější Americká chilli omáčka, která se stala legendou. Vyvážená pálivost s výbornou rajčatovou chutí se hodí úplně na všechno. Pečená rajčata v této omáčce se skvěle hodí ke všemu, co hodíte na gril.

Sauce Shop - Honey Chipotle BBQ Sauce 260ml - Vyvážená kombinace sladkosti medu a kouře z chipotle papriček dělá tuhle BBQ omáčku delikátní záležitostí. Je jen lehce pálivá, takže se hodí na každou grilovačku.

Parametry
🔥 Pálivost 3/5
🌎 Země původu USA, Anglie
🌶️ Papričky Jalapeño, Chipotle, Habanero