Rychlé odesílání zásilek v Česku a na Slovensku 🚚             Nabízíme kvalitní řemeslné chilli omáčky 🔥             Největší výběr chilli omáček z Hot Ones show a Mr. Kubelík show na jednom místě 💥

Stubb's Spicy Barbecue omáčka 510g

Stubb's Spicy Barbecue omáčka 510g


Pikantní a krásně vyladěná BBQ omáčka s lehkým kouřovým aroma a mírnou pálivostí z Habanero papriček. Více

Výrobce: Stubbs

275 Kč
Skladem
ks

Pikantní a krásně vyladěná BBQ omáčka s lehkým kouřovým aroma a mírnou pálivostí z Habanero papriček. Více

Výrobce: Stubbs

Jedním z největších taháků této BBQ omáčky je bezesporu její bohatá a komplexní chuť. Kombinace sladkosti, kouřových tónů a pikantního koření vytváří harmonickou symfonii chutí, která se dokonale sladí s jakýmkoli grilovaným pokrmem. Bez ohledu na to, zda připravujete kuře, vepřové, hovězí nebo dokonce zeleninu, Stubb's Spicy Barbecue Sauce je ideálním společníkem na vaše grilovačky.

Jedním z největších lákadel této barbecue omáčky je také její všestrannost. Můžete ji použít nejen jako omáčku na grilované maso, ale také jako marinádu, glazuru nebo dokonce jako dochucovadlo k vašim oblíbeným přílohám. Je to opravdu všestranná grilovací omáčka, která dokáže zvýraznit chuť každého pokrmu a přinést do něj další rozměr.

Další výhodou Stubb's Spicy Barbecue Sauce je, že je vyrobena z přírodních ingrediencí a neobsahuje umělá barviva ani konzervanty. To znamená, že si můžete být jisti, že vaše grilovaná jídla budou nejen chutná, ale také zdravá a přírodní.

Celkově lze říci, že Stubb's Spicy Barbecue Sauce je opravdovou lahůdkou pro všechny milovníky grilování. Je to omáčka, která dokáže zvýraznit chuť každého pokrmu a přinést do něj autentický barbecue zážitek. Pokud jste ještě neochutnali tuto omáčku, rozhodně si ji nechte ujít při vašem dalším grilování!

Stubb's Spicy Bar-B-Q Sauce Review :: The Meatwave

Složení: Rajčatový protlak, destilovaný ocet, cukr, melasa, sůl, koření, kukuřičný škrob, hnědý cukr, habanero papričky, cibule, česnek, guarová guma, xanthanová guma, přírodní aroma (hickory kouř)

INFORMACE O SKLADOVÁNÍ
Skladujte na chladném suchém místě, po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 12 týdnů. Před použitím dobře protřepejte.

Parametry
🔥 Pálivost 2/5
🌎 Země původu USA
🌶️ Papričky Habanero