Rychlé odesílání zásilek v Česku a na Slovensku 🚚             Nabízíme kvalitní řemeslné chilli omáčky 🔥             Největší výběr chilli omáček z Hot Ones show a Mr. Kubelík show na jednom místě 💥

Naše výhody

Hot Ones omáčky

Nabízíme výběr těch nejlepších chilli omáček ze známe Hot Ones show. Zkuste extrémně pálivou chilli omáčku Da Bomb, nebo sáhněte po těch méně pálivých s velkou škálou chutí.

Mr. Kubelík show omáčky

Kupte si pálivé chilli omáčky od Zach´s pesto and chilli, které jedí hosté v Mr. Kubelík show a zjistěte, jakou výdrž v pojídaní pálivého máte i vy.

Různé úrovně pálivosti

Ať už toužíte po mírném nakopnutí nebo spalujícím pekle, naše pálivé omáčky nabízíme ve všech úrovních pálivosti, aby vyhovovaly vašim preferencím.

Bezkonkurenční chutě

Všechny chilli omáčky jsou vybrané tak, aby nabízely harmonické spojení pálivosti a chuti a zajistily tak příjemný zážitek z každá kapky.

Přírodní a prémiové ingredience

Nabízíme chilli omáčky od výrobců, kteří používají pouze ty nejkvalitnější přísady, což zaručuje vynikající produkty bez umělých přísad nebo konzervačních látek.

Malosériová výroba s vášní

Vybíráme takové výrobce chilli omáček, které jejich práce baví a chtějí vám dopřát to nelepší z chuti i pálivosti. Všechny nabízené omáčky jsou vyráběny v malosériových dávkách z těch nejkvalitnějších ingrediencí.