Rychlé odesílání zásilek v Česku a na Slovensku 🚚             Nabízíme kvalitní řemeslné chilli omáčky 🔥             Největší výběr chilli omáček z Hot Ones show a Mr. Kubelík show na jednom místě 💥

5 způsobů, jak začlenit chilli omáčku do koktejlů a nápojů

Pikantní Margarita:
Přidejte chilli nádech klasické margaritě přidáním pálivé omáčky. V šejkru smíchejte tequilu, triple sec, čerstvě vymačkanou limetkovou šťávu, kapku pomerančové šťávy a pár kapek vaší oblíbené chilli omáčky. Dobře protřepejte s ledem, sceďte do sklenice s okrajem soli a ozdobte měsíčkem limetky. Chilli omáčka pozvedne chuť margarity příjemnou pálivostí.

Ohnivá Bloody Mary:
Pozvedněte svou Bloody Mary na další úroveň tím, že ji okořeníte pálivou omáčkou. Ve sklenici naplněné ledem smíchejte vodku, rajčatovou šťávu, worcestrovou omáčku, celerovou sůl a pár kapek pálivé omáčky. Dobře promíchejte a ozdobte řapíkatým celerem, kolečkem citronu a plátkem slaniny. chilli omáčka dodá Bloody Mary pikantní šmrnc, který probudí vaše chuťové buňky.

Kořeněná Michelada:
Michelada je osvěžující koktejl na bázi piva, ideální pro nádech pikantnosti. Ve sklenici smíchejte své oblíbené pivo, čerstvě vymačkanou limetkovou šťávu, trochu worcestrové omáčky a pár kapek pálivé omáčky. Sklenici můžete olemovat kořením Tajin nebo solí pro extra chuť. Ozdobte měsíčkem limetky a máte pikantní pivní koktejl.

Hot and sweet limonáda:
Vytvořte jedinečnou limonádu se směsí pálivosti a sladkosti. V džbánu smíchejte čerstvě vymačkanou citronovou šťávu, vodu a vámi preferované sladidlo (například jednoduchý sirup nebo med). Přidejte několik kapek chilli omáčky a dobře promíchejte, aby se omáčka rozspustila. Oslaďte a přidejte pálivost podle své chuti a podávejte na ledu s plátkem citronu.

Pikantní lihoviny:
Buďte kreativní tím, že své oblíbené destiláty smícháte s chilli omáčkou. Přidejte například pár plátků jalapeños nebo pár kapek pálivé omáčky do láhve vodky nebo tequily. Nechte chutě pár dní prolnout, potom sceďte, abyste odstranili kousky z omáčky. Alkohol můžete přimíchat do nápojů, jako jsou pikantní martini nebo nápoje na bázi tequily.

Pamatujte, že když do koktejlů a nápojů přidáváte chilli omáčku, začněte s malým množstvím a až poté upravte na požadovanou úroveň pálivosti. Cílem je zvýraznit chuť nápoje příjemným palem, které doplňuje ostatní ingredience. Experimentujte s různými pálivými omáčkami a lihovinami, abyste našli dokonalou rovnováhu, která vyhovuje vašim chuťovým pohárkům. Hurá do pálivého a chutného zážitku z pití a chilli!