Rychlé odesílání zásilek v Česku a na Slovensku 🚚             Nabízíme kvalitní řemeslné chilli omáčky 🔥             Největší výběr chilli omáček z Hot Ones show a Mr. Kubelík show na jednom místě 💥

Jak se vyrábí famózní Buffalo omáčka od Sauce Shop?

Buffalo omáčky samozřejmě nejsou žádnou novinkou. Jak byste očekávali, to, co začalo v Buffalu (ve Spojených státech) jako tajná omáčka na kuřecí křídla, se stalo globálním hitem. Nyní najdete Buffalo křidýlka v nabídkách po celém světě.

RECEPT NA  BUFFALO OMÁČKU
Buffalo Hot Sauce je jedním z typických receptů Sauce Shop od doby, kdy ji uvedli na trh v roce 2014. Historicky je to jedna z těch, pro které se lidé stále vracejí. Přestože v průběhu let prošla určitými vylepšeními receptury, její klíčové vlastnosti zůstaly. Je ostrá, štiplavá, docela krémový a příjemně pálivá.
Když ji poprvé vyzkoušíte, dostanete nádech octové vůně. Ta je často mylně považována za pálivost, ale právě to z ní dělá tak dokonalou omáčku na nakládání křídel. Ocet pomáhá proříznout tuk z kuřete, což vytváří nejepičtější buffalo křídla. Tato buffalo omáčka je zcela veganská, což znamená, že si ji nemusíte vychutnávat jen s kuřecím nebo jiným masem – zkuste ji místo toho třeba s květákem nebo jinou zeleninou!
Další klíčovou vlastností omáčky ve stylu Buffalo je pálivost. Musí být pořádně pálivá. Tento recept na Buffalo omáčku se skládá z méně než 30 % vyzrálých papriček Jalapeño. V kombinaci s ostrostí octa má tato omáčka pěkný šmrnc. V Sauce Shop zrajou všechny jejich chilli papričky interně. Mike, rezidentní expert na chilli, je zodpovědný za péči o chilli během procesu zrání a pomáhá vyzdvihnout všechny komplexní chutě.


JAK POUŽÍVAT BUFFALO OMÁČKU
Použijte jí na všechno a na cokoli! Určitě doporučujeme smažené kuře a samozřejmě křidélka (recept na pečená kuřecí křidélka najdete na našem webu). Skvěle se hodí i jako omáčka na hranolky nebo na zpestření grilovaného sýrového sendviče. Pamatujte, že tato Buffalo Hot Sauce je také veganská, takže ji můžete použít i ve spoustě vašich oblíbených veganských receptů. 

Tato omáčka také získala ocenění Greate Taste a to rovnou celé 3 hvězdy! To z ní dělá oficiálně nejlepší Buffalo omáčku na trhu. Tak neváhejte a ochutnejte ji také!

Doporučené produkty2