Rychlé odesílání zásilek v Česku a na Slovensku 🚚             Nabízíme kvalitní řemeslné chilli omáčky 🔥             Největší výběr chilli omáček z Hot Ones show a Mr. Kubelík show na jednom místě 💥

Recenze Secret Aardvark Habanero Hot Sauce

Podívejme se na legendární chilli omáčku od výrobce Secret Aardvark Habanero Hot Sauce. Je to jedna z nejznámějších a nejoblíbenějších chilli omáček v Americe. Omáčka je vyrobena v Tex-Mex stylu a hlavní ingredience jsou pečená rajčata, habanero papričky a směs koření. Skvěle se hadí na těstoviny, na pizzu a můj osobní tip je přidat si je na nachosky. Stačí si je nasypat do misky a pokapat touhle skvělou omáčkou. Co se týká pálivosti, za nás má 3/5 bodů. Je to takový příjemný střed. Chilli maniaky hezky zahřeje, ale i nováčci ji budou moct zvládnout, jen budou chvilku naříkat. Důležité je, že pálivost krásně ladí s chutěma a nic se tam nepřebíjí. 

Secret Aardvar Habanero má krásně hustou strukturu, přesně takovou, jaké by měli chilli omáčky mít. Jako první vám najede chuť pečených rajčat, koření a trochu kyselosti po octu. Všechno spolu náramně ladí. Podobnou omáčku jsem opravdu ještě nejedl, chuťově je to unikát. Pálivost habanero papriček přichází postupně asi po 4-5 sekundách. Pro mě jako chilli žrouta je pálivost přesně tam, kde má být. Papričky krásně hřejí ale člověk se po tom nekroutí. I přes to pořád cítíte chuť pečených rajčat a koření. Tahle chilli omáčka je dotažená k dokonalosti. Rozhodně si ji oblíbíte! 

Doporučené produkty1