Rychlé odesílání zásilek v Česku a na Slovensku 🚚             Nabízíme kvalitní řemeslné chilli omáčky 🔥             Největší výběr chilli omáček z Hot Ones show a Mr. Kubelík show na jednom místě 💥

Zach´s pesto & chilli Unlucky Thirteen chilli omáčka 200g

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5(1)Počet hvězdiček je 3 z 5
325 Kč
Skladem
ks
Zach´s pesto & chilli

Nová nejpálivější chilli omáčka od Zacha. Obsahuje hlavně Habanero, Carolina Reaper, Scorpiona a cibulové chutney. POZOR - Pálí! Více

Zach´s pesto & chilli Unlucky Thirteen je cibulová omáčka extrémní pálivosti. Je to ta nejpálivější omáčka, jaké vyšla z kuchyně Zach´s pesto and chilli. Omáčka má ale i přes svojí pálivost výbornou cibulovou nasládlou chuť.
Slova samotného Zacha:
Chtěli jsme uvařit omáčku, která bude pro totální šílence. Chtěli jsme uvařit to nejpálivější co jsme kdy udělali. Chtěli jsme udělat omáčku, která bude mít označení pálivosti 6 papriček z 5… a taky že jsme jí uvařili. Cibulové chutney s datlemi, skotskou whisky, Habanerem, Carolinou Reaper a Trinidad Scorpion Moruga. To vše rozmixované do jemné omáčky. 
Složení: cibule červená 28 %, cibule žlutá 28 %, pitná voda,  chilli žluté Habanero 11 %, datle 6 %, česnek, chilli Carolina Reaper powder 2,2 %, sojová omáčka Kikkoman ( voda, sojové boby , pšenice , sůl), viný ocet z červených hroznů, vývar ze skořice a badyanu ( pitná voda ),  worcester Lea & Perrins (sladový ocet (z ječmene), lihový ocet, melasa, cukr, sůl, ančovičky (ryby), tamarindový extrakt, cibule, česnek, koření, dochucovadla), chilli Trinidad Scorpion Moruga powder 1,1 %, jablečný ocet, skotská whisky, sůl, pepř.
Před použitím protřepejte a po otevření chlaďte.
Parametry
🔥 Pálivost 5+/5
🌎 Země původu Česko
🌶️ Papričky Habanero, Trinidad Scorpion, Carolina Reaper