Rychlé odesílání zásilek v Česku a na Slovensku 🚚             Nabízíme kvalitní řemeslné chilli omáčky 🔥             Největší výběr chilli omáček z Hot Ones show a Mr. Kubelík show na jednom místě 💥

Sauce Shop Sada Chilli Omáček

Původní cena 735 Kč. Ušetříte 5% (40 Kč) 695 Kč
Skladem
ks
Sauce Shop

Přírodní chuť papriček v těchto omáčkách potěší každého, kdo má rád jednoduché a plné chutě bez dalších přísad. Pálivost omáček vás provede přes mírně pálivou až po pálivou, nezachází ale do žádných extrémů. Více

Udělali jsme pro vás výhodný box chilli omáček od Sauce Shop. Sauce Shop vyrábí jedny z nejkvalitnějších a nejlepších omáček v Anglii, neměly byste si je proto nechat ujít!

Pack obsahuje tyto omáčky:
Habanero Hot Sauce 160ml - Pěkně pálivá omáčka po habaneru s ovocnou mangovou chutí. Správná volby pro milovníky ovocných pálivých omáček!

Buffalo Hot Sauce 160ml - Nejlepší Buffalo omáčka na trhu, alespoň podle nás. Krásně vyladěná chuť Jalapeno papriček a jejich pálivosti se hodí na všechno. Doporučujeme!

Sriracha s medem 160ml - Med smíchaný s jednou z nejlepších Sriracha omáček má výborný výsledek - Honey Sriracha Drizzle. Je to výborná alternativa k supermarketovým sladkokyselým omáčkám.


Parametry
🔥 Pálivost 2/5, 3/5
🌎 Země původu Anglie
🌶️ Papričky Jalapeño, Habanero